Новые компании

Все про сонячні батареї Amerisolar

Великий досвід роботи саме в напрямку виробництва обладнання, необхідного для оснащення сонячних станцій, та репутація надійного партнера дозволяє компанії довгі роки бути одним із лідерів галузі.

Продуктивна співпраця Amerisolar з партнерами

 сонячні батареї Amerisolar

 Маючи за плечима великий досвід роботи, у 2013 році керівництво фірми вирішило скорегувати стратегію представництва на міжнародному ринки. Почався період співпраці з фабриками, що розташовані на території Португалії, Тайваню та Південної Кореї. Обладнання заводів – це лише найсучасна техніка.

Продукція Amerisolar демонструє конкурентоспроможність на ринку сонячної енергетики не лише в Сполучених Штатах, а й у ЄС. Станом на 2016 рік виробнича потужність компанії була на рівні 1.20 ГВт. Завдяки плідній співпраці технічними інституціями Німеччини та США модулі Amerisolar отримали сертифікати OHSMS18001, ETL, КТЛ, JET, ЦВК, CGC, ISO9001 та ін.

Сонячними модулями компанії Amerisolar користуються на території США та Канади, Німеччини та Великобританії, Італії та Франції, Нідерландів та Греції, атакож Японії, Австралії, Південної Кореї та багатьох інших країн.

У компанії розвинена мережа випробувальних лабораторій. Спеціалісти Amerisolar працюють разом з німецькими інженерами та експертами. Головна мета компанії – забезпечення надійного захисту навколишнього середовища.

Модулі для сонячних електростанцій

Компанія активно розвиває напрямок виробництва сонячних модулів, розробляє нові технології, що сприяють ефективності використання сонячних електростанцій. Сонячні панелі Amerisolar замовляють для того, щоб використати їх у якості основних елементів фотоелектричних систем різної потужності.

Такими модулями обладнують комерційні сонячні електростанції, які працюють за вигідним «зеленим» тарифом. Вони допомагають налагоджувати ефективну роботу автономного постачання енергії до об`єктів, що віддалені від централізованої інфраструктури.

Полікристалічні модулі, що виготовлялися з використанням переваг нової технології розміщення інноваційних струмоприймачів 5BB (5 Bus Bar), довели свою продуктивність. Принцип дії цих компонентів системи дає змогу збільшувати об`єм вироблення сонячної енергії в спекотні дні: висока температура елементів сонячного модуля, укомплектованого великою кількістю струмопровідних шин, дає можливість отримувати великий КПД.

Збільшення кількості шин зменшеного розміру дозволяє знизити до мінімуму навантаження на кремнієвий осередок під час механічного впливу (удари) або коли наявний значний вітровий або сніжний вплив.

Така технології виготовлення конструкції дозволяє зменшити ймовірність появи мікротріщин та гарячих точок на поверхні фотоелемента. Оскільки виробник впровадив технологію 5BB, це дає можливість розширення гарантії на потужність до трьох десятків років. Такого прогнозованого показника зносу (лише 20%!) полікристалічної панелі не дає жоден з виробників сонячних панелей, окрім Amerisolar.

Весь перелік сонячних батарей ТМ Amerisolar по акційних цінах дивіться за посиланням https://prel.prom.ua/g2638645-sonyachni-batareyi?bss0=190156

ПЕРЕВАГИ МОДУЛІВ ТМ AMERISOLAR:

  • наявність міцної (40мм) алюмінієвої рами, що у змозі витримати вітрове навантаження в діапазоні до 2400 па, а також суттєве (до 5400 па) снігове навантаження;

  • кількість шин: 5 у кожному осередку;

  • гарантійні показники на видачу: не нижче 80% потужності протягом 30 років;

  • приємне для покупця співвідношення ціни та якості;

  • виготовляються з високоякісних компонентів;

  • позитивний допуск потужності (0 ~ + 3%);

  • 12 років гарантії на вироби компанії.

Пока нет комментариев к данной статье.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии к статьям!